GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tekanna 16197201
nr 1619 7201
Tekanna
Kina, 1800-tal. Höjd: 14 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:02:43
13/5 15:43:27
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 300 kr
Göteborg 300 kr
Helsingfors 300 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Tekanna
Kondition: slitage, skador
nr 1619 7201
Tekanna
Kina, 1800-tal. Höjd: 14 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 13 maj 2024 |
13/5 15:43:27 | 1 | Vinnande bud |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 300 kr
Göteborg 300 kr
Helsingfors 300 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 300 kr
Göteborg 300 kr
Helsingfors 300 kr